Sistem Eğitimleri

Sistem Eğitimleri

Microsoft Sistem  Eğitimleri
Microsoft Sertifika Programları, dünyaca tanınmış programlardır. Microsoft sertifikası sahiplerinin, Microsoft ürün ve teknolojilerinde sahip oldukları bilgi ve beceri dünyanın her yerinde kabul görmektedir. Sertifika programları, sertifika kazandırmanın yanı sıra eksiksiz ve sürekli bir bilgi kaynağı da sağlarlar. Sertifika sahipleri, Microsoft aracılığı ile en güncel teknik gelişmelere anında ve direk ulaşabilirler. Microsoft sertifikasyon logoları kullanım hakkı sağlanmaktadır. Dünya çapında düzenlenen Microsoft konferanslarına, teknik eğitim çalışmalarına ve diğer etkinliklere katılma şansı sağlar. Sertifika sahipleri, çeşitli yayınlara abonelik hakkı kazanarak, gelişmeleri yakından izleme fırsatı bulurlar.
Linux ve Türevleri Sistem Eğitimleri
Linux, Açık kaynak kodlu (Bu nedenle programcılar tarafından geliştirilebilmektedir),performansı yüksek, lisans ücreti olmayan BT sektöründe çalışan herkesin öğrenmesi gereken bir işletim sistemdir.
Redhat Eğitimleri
Linux Redhat, Açık kaynak kodlu olmak ile birlikte ücretli olarak hizmet veren, performansı yüksek, kullanıcı desteği olan BT sektöründe tercih edilen bir işletim sistemdir.
LPIC (Linux Professional Institute Certification) Eğitimleri
Linux, Açık kaynak kodlu (Bu nedenle programcılar tarafından geliştirilebiliyor), performansı yüksek, lisans ücreti olmayan, BT sektöründe çalışan herkesin öğrenmesi gereken bir işletim sistemdir.
Vmware Eğitimleri
This hands-on training course explores installation, configuration, and management of VMware vSphere®, which consists of VMware ESXi™ and VMware® vCenter Server™. This course is based on versions of ESXi 5.5 and vCenter Server 5.5. Completion of this course satisfies the prerequisite for taking the VMware® Certified Professional 5 exam. Students who complete this course can enroll in several more advanced vSphere courses. For advanced course options
Diğer Sistem Eğitimleri
Diğer Sistem Eğitimleri
Sistem 360 Eğitim Programı
İşletmeler, zamanı etkin kullanmak, bilgiye daha hızlı, güvenilir şekilde ulaşmak ve bu bilgiyi etkin kullanabilmek için teknolojiye yatırım yaparlar. Bu doğrultuda, sistem ve ağ altyapılarını kurup yönetebilecek uzmanlara ihtiyaç duyarlar. Sistem 360 eğitim programı ile şirket alt yapılarındaki kullanıcı ve sunucu sistemlerini yönetebilmek için gerekli olan tüm bilgilere erişebileceksiniz.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK