Grafik ve Web Eğitimleri

Grafik ve Web Eğitimleri

Adobe Eğitimleri
Bilişim Eğitim Merkezi, Adobe Authorised Training Centre unvanıyla dünyanın en iyi görsel iletişim tasarımı yazılımlarının üreticisi olan Adobe'un Türkiye'deki yetkili eğitim merkezidir.
CorelDraw Eğitimi
CorelDraw eğitimi sonunda program üzerinde çok yönlü tasarımlarınızı yapabileceksiniz. Logo tasarımı, davetiye, kartvizit, stilistlik çizim, desen….
HTML5
HTML5 İle mobil ve masaüstü bilgisayarlar üzerinde zaman ve mekandan bağımsız olarak işlem yapabileceksiniz!
Tekstil Grafiği Eğitimi
Yazılım programlarından CorelDraw ile çizim yaparak CorelDraw’da hazırlanmış ve kumaşa giydirilen tasarımları, ışık, gölgeler ve sunum amaçlı tüm düzenlemeleri de Photoshop programı kullanarak hazırlamayı öğreneceksiniz.
Flash ActionScript 3.0
Bu eğitimle Flash'ın yazılım mantığını öğreneceksiniz. Flash’a ileri düzeyde hakim olarak, dinamik flash siteleri ve eğlenceli oyunlar hazırlayacak, interaktif sayfa tasarımı konusunda uzmanlaşacaksınız.Class’lar, arayüzler ve component’ler ile çalışarak obje tabanlı yazılımın nitelikleriyle projeler üretebileceksiniz.
E-Learning Hazırlama Eğitimi
Web dünyasında video, banner ve her türlü hareketli animasyonları hazırlayabilir, başarılı bir reklam uzmanı olabilirsiniz. Her geçen gün yaygınlaşan uzaktan öğretim projelerinde görev alarak başarılı bir multimedia tasarımcısı olabilirsiniz. Jenerik hazırlama, reklam senaryo canlandırması, etkili sunular oluşturma konularında uzman bir tasarımcı olarak ajanslarda, film yapım şirketlerinde, e-learning şirketlerinde, web ajanslarında tasarımcı olarak çalışabilirsiniz.
Web Tasarımı Eğitimi
Kişisel ve kurumsal siteler yapmak isteyenlere yönelik, görsel tasarım teknikleriyle web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlayan bir eğitimdir. Şirketlerin reklam amaçlı online ilanlarını, banner adı verilen internet reklamlarını, blog, portal gibi sayfa tasarımlarını düzenlemeyi hedefleyen herkesin katılabileceği, kariyerine internet iletişimi konusunda katkı sağlayacağı bir eğitim programıdır. Bu eğitimle web ajanslarında iyi bir kariyer edinebilir ya da kendi işinizin sahibi olarak iş dünyasına adım atabilirsiniz.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK