Neden BEM

Neden BEM

Bilişim Eğitim Merkezi, Türkiye’nin bilişim eğitimleri alanında en çok yetkinliğe sahip lider kurumudur. Sektörün en köklü ve güvenilir kurumu olarak, 1999 yılından bu yana sadece bilişim eğitimlerine odaklanmış ve bilişim eğitim alanında uzmanlaşmıştır.  Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft, Adobe, Autodesk, Cisco, Corel, Sta, Solid, EC-Council vb gibi dünyanın yazılım devlerinin tümüne sahip Türkiye’deki tek “Yetkili Eğitim Merkezi”dir.


Bilişim Eğitim Merkezi, Microsoft tarafından “Eğitim Çözümleri” alanında özel olarak yetkilendirilmiş Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions (MCPLS) ünvanına sahip kurumdur. Bu ünvanıyla Bilişim Eğitim Merkezi, sektörün yüksek donanımlı bilgisayarı en fazla olan eğitim merkezi olarak; Microsoft “Fiziki Standartlarına” sahiptir.


Türkiye’de en geniş yelpazede eğitim veren Bilişim Eğitim Merkezi’nde tüm dersler, ilgili yazılımların en güncel versiyonları ile işlenir ve örnek uygulamalar ile desteklenir.


Kurulduğu günden bu yana birçok Kamu ve Özel kurumların eğitim ihtiyaçlarını başarıyla karşılayan Bilişim Eğitim Merkezi;  bu alanda uzmanlığını ispat etmiş olan bir eğitim kurumudur. Referansları arasında; Başbakanlık, TBMM, Genel Kurmay Başkanlığı tüm birimleri, Emniyet Genel Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu, Tübitak bulunmaktadır. Özel sektörde ise Akbank, Yapı Kredi, TÜPRAŞ, Türk Telekom eğitim verdiği kurumlardan bazılarıdır. Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasına giren kurumlarının tamamına yakınına eğitim hizmeti vermiştir.


Microsoft, Adobe, Autodesk, Cisco ve daha nice dev yazılım firmalarının Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet veren, sektörün en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumu konumundaki Bilişim Eğitim Merkezi; her yıl yaklaşık beş binin üzerinde kursiyere, şubelerinde ve çeşitli eğitim platformlarında (Yerinde eğitim, Online eğitim, Özel eğitim vb.) eğitimler vermektedir.


Bilişim Eğitim Merkezi grup markalarından olan InfoLANG Dil Okulları; dil eğitimi alanında uzmanlaşmıştır. Bünyesinde bulunan uzman kadrosu, akıllı uygulamalarla zenginleştirilmiş sınıfları, InfoLANG Metodu ve Öğretme Garantisi ile İngilizce, Rusça, Arapça, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Almanca, Fransızca eğitimlerinin yanı sıra, çeşitli Akademik Sınav eğitimleri, Konuşma eğitimleri ve İş İngilizcesi eğitimleri vermektedir. 


Diğer bir Bilişim Eğitim Merkezi grup markalarından olan Bir İnsan Gelişim Akademisi; Kariyer 360 adı altında verdiği; yönetici geliştirmeden insan kaynaklarına, pazarlamadan dış ticarete ve satış eğitimlerine kadar birçok farklı ana eğitim çeşidiyle bireylerin kariyer gelişimlerine yardımcı olmaktadır. 

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK