Duyurular

Üretime Dönüşen Eğitimler

Modern dünyanın çağdaş eğitim anlayışını benimseyen "Bilişim Eğitim Merkezi"; bir defa satın alınıp hayat boyu tekrar tekrar kullanılan tek kavram olan eğitimi; yaşam standardı haline dönüştüren firmalara özel kurumsal çözümler sunuyor. Yalnızca üreten toplumların başarılı olabildiği günümüzde, Bilişim Eğitim Merkezi’nde alınan her bir saatlik eğitim; anında üretime dönüşüyor.


Rekabetin gittikçe zorlaştığı teknoloji çağında, çalışanların akademik hayatlarında aldığı derslerin dışında kendilerini profesyonel olarak da ne kadar geliştirdiği büyük önem kazanıyor. İşverenler için büyük önem taşıyan birçok yetkinliğin sektörde bulunan eğitim kurumları tarafından doldurulmaya çalışıldığı günümüzde; Bilişim Eğitim Merkezi, uzman kadrosu ve her yıl güncellenerek geliştirilen ders programlarıyla diğer eğitim kurumlarından farkını ortaya çıkarıyor.


Alınan her bir saatlik Bilişim Eğitim Merkezi kurumsal eğitimleriyle artacak olan özgüven ve yeterlik; etkisini anında göstererek işveren için direkt kazanca dönüşüyor. Türkiye’nin yetkinliği en fazla olan ve en geniş yelpazede eğitim veren Bilişim Eğitim Merkezi; kurumsal eğitim çözümleriyle, sektördeki eğitim kurumları arasından ayrılarak kursiyerlerine ömürlük kazanç sağlıyor ve üretim gücüne katkıda bulunuyor.


Kurumsal eğitimler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ya da Bilişim Eğitim Merkezi'nin firmanıza özel eğitim çözümlerinden faydalanmak için Kasım ayı fırsatlarını kaçırmayın.


Kasım 6, 2015 - Cuma günü yayımlandı.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK