Duyurular

TEİAŞ, InfoLANG Kurumsal Eğitimlerini TamamladıEtkin Dil Öğrenimi


Hiçbir şeyin; dil sıkıntısı kadar etkili olmadığı günümüzde, İngilizce bilgisinin iş hayatı için de zorunluluk olması kaçınılmaz hale geliyor. Teknoloji çağının başlamasıyla birlikte; tüm şirketler mutlaka ikinci bir dili zorunluluk hale getirirken neredeyse üçüncü dili de talep etmeye başlıyorlar.  Ancak dil öğrenmek için gidilen, geleneksel ve klasik yöntemlerin izlendiği çoğu eğitim kurumunda dil öğrenmeye çalışmak tam anlamıyla bir çıkmaza giriyor.


Son yıllarda dersten derse koşan ancak yine de İngilizce’yi öğrenemeyen insanlara gün geçtikçe artış gösteriyor. Hatta yapılan “ingilizce Yeterlilik Endeksi” ne göre, Türk insanının İngilizce bilgisi; 24 OECD (Organisation for Economic Co-operation and Development) ülkesi arasında sondan birinci sırayı alıyor. (Durmuş Y, 2015)İşte bunca nedenden dolayı; Türkiye’de elektrik üretimi ve dağıtımı denince aklan gelen ilk kurum olan Türkiye Elektrik İdaresi A.Ş. (TEİAŞ), kurumsal dil eğitimlerinde,  “Öğretme Garantili” dil eğitiminin lideri InfoLANG Dil Okulları’nın eğitimlerini tercih ediyor.
InfoLANG Metodu


InfoLANG Dil Okulları, geliştirmiş olduğu “Öğretme Garantisi”, Türkiye’nin ilk “Konuşma Odaklı” dil okulu ünvanını elinde bulunduruyor. Eğitimde geleneksel ve klasik yöntemlerden farklı bir yöntem izleyen InfoLANG Dil Okulları eğitimlerinin temelinde, kişilerin aktif olduğu konuşma ve iletişim anlayışı yer alıyor. Öğrenciler konuşarak ve birbirlerini dinleyerek İngilizce öğreniyorlar.


InfoLANG Dil Okulları’nda, verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış özel tasarımlı U-design sınıflar kullanılıyor. Bu yöntemle tüm öğrenciler eğitmene eşit yakınlıkta bulunuyor ve bu da çok daha kolay ve akıcı bir iletişim sağlanmasına olanak veriyor. Ayrıca sınıflarda bulunan geniş masalar ve konforlu sandalyeler, öğrencilere rahat hareket imkanı sağlayarak konsantrasyonu arttırıyor.


Ayrıca InfoLANG Dil Okulları’nda “Dil Koçluğu” ile kişi için doğru eğitim sistemi uygulaması bulunmakadır. Kendi yaş ve alanlarına uygun sınıflarda eğitim alan öğrencilerin, İngilizce öğreniminde anahtar rol oynayan 4 beceri (Speaking, Listening, Writing, Reading) ile “Gramer ve Kelime Dağarcığı (vocabulary)” konularındaki gelişmeleri yakından takip ediliyor. Eksik bulunan kısımlarda; uzman eğitmenlerce kişiye özel rehberlik sistemi uygulanarak, öğrencinin eksiklerinin giderilmesi ve performanslarının artırılması sağlanıyor.


Dil eğitiminde görsel ve işitsel algı gücünün öneminin farkında olan InfoLANG Dil Okulları, sınıflarında; bilgisayar, ses sistemi ve multimedya sistemlerinden faydalanarak öğrencilerine “Öğretme Garantisi” sunuyor. Yani, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da başarısız oldukları taktirde aynı eğitimi ücretsiz olarak veriyor.
InfoLANG Dil Okulları


InfoLANG Dil Okulları İngilizce eğitimi konusunda çağdaş yaklaşımlarla, konuşturma odaklı eğitim metoduyla hizmet eden Türkiye’nin en önemli dil okuludur. Yıllardır ülkemiz yabancı dil eğitim sisteminde bulunan klasik metotların yeterli olmadığı görülmüştür. İngilizce öğretiminde en önemli yetkinliğin etkili iletişim kurabilmek olduğuna inanan ve öğrencilerini bu yetkinlik üzerine eğitmeyi amaç edinmiş InfoLANG Dil Okulları, Türkiye'nin dört bir yanında bulunan şubeleri ve uzman eğitim kadrosuyla hizmet vermektedir.


Aralık 16, 2015 - Çarşamba günü yayımlandı.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK