Duyurular

Seçkin Firmalar, Bilişim Eğitim Merkezi'ni Tercih Ediyor

.Çağımızın çağdaş eğitim anlayışıyla hizmetini sürdüren "Bilişim Eğitim Merkezi"; bir defa satın alınıp hayat boyu tekrar tekrar kullanılan tek kavram olan eğitimi; yaşam standardı haline dönüştüren firmalar için çok avantajlı fırsatlar sunuyor. Kurulduğu günden bugüne on binlerce kişiye verdiği eğitimlerle sektörün en deneyimli ve başarılı eğitim kurumları arasında en önde yer alan Bilişim Eğitim Merkezi'nin kurumlara özel hazırladığı eğitimleri göz dolduruyor.


Gelecek Bilişim'de" sloganı ile Türkiye genelinde altı ilde, dokuz şubesi ile hizmet veren Bilişim Eğitim Merkezi; ülke gelişiminin temeli olan eğitim alanında yatırımlarına devam ederek şubelerini artırıyor ve vermiş olduğu eğitimlerle, mesleğinde uzmanlaşmak isteyen öğrencilere kariyerleri için önemli avantajlar sağlıyor.


Microsoft, Cisco, Adobe, Autodesk olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, EC-Council gibi uluslararası dev yazılım firmalarının Türkiye'deki Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vererek, sektörün en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumu konumunda olan Bilişim Eğitim Merkezi’nin kurumlara özel olarak hazırladığı eğitim ayrıcalıklarından yararlanan firmalardan bazıları ise aşağıdaki gibi sıralanıyor: 


Kasım 29, 2015 - Pazar günü yayımlandı.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK