Duyurular

Bilişim Eğitim Merkezi, Anlaşmalı Firma Çalışanları ve Ailelerine Fırsatlar Sunuyor

Verdiği yüzlerce bireysel eğitimin dışında kurumsal eğitimlerin de lideri olan "Bilişim Eğitim Merkezi"; bir defa satın alınıp hayat boyu tekrar tekrar kullanılan tek kavram olan eğitimi; yaşam standardı haline dönüştüren firmalar için çok avantajlı fırsatlar sunuyor. Kurulduğu günden bugüne on binlerce kişiye verdiği bireysel eğitimlerle sektörün en deneyimli ve başarılı eğitim kurumları arasında en önde yer alan Bilişim Eğitim Merkezi'nin kurumlara özel hazırladığı eğitimleri göz dolduruyor.


"Üretime Dönüşen Eğitim" sloganı ile Türkiye genelinde altı ilde, dokuz şubesi ile hizmet veren Bilişim Eğitim Merkezi; ülke gelişiminin temeli olan eğitim alanında yatırımlarına devam ederek şubelerini artırıyor ve vermiş olduğu eğitimlerle, mesleğinde uzmanlaşmak isteyen bireylere kariyerleri için önemli avantajlar sağlıyor.


Kurulduğu günden bu yana birçok Kamu ve Özel kurumun eğitim ihtiyaçlarını başarıyla karşılayan Bilişim Eğitim Merkezi; Anlaşmalı olduğu seçkin firma çalışanlarına ve çalışanların ailelerine özel kaçırılmayacak indirim ve ödeme fırsatları sunuyor. Eğer siz de Microsoft, Autodesk, Cisco ve Adobe başta olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, EC-Council gibi uluslararası dev yazılım firmalarının Türkiye'deki Yetkili Eğitim Merkezi olarak eğitimler veren Bilişim Eğitim Merkezi'nin anlaşmalı firmaları arasında yer almak ve tüm avantajlardan yararlanmak isterseniz formu doldurmanız yeterli.
Kasım 25, 2015 - Çarşamba günü yayımlandı.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK