ok
sık sorulan sorular;
SAP2000 Eğitimi

SAP2000 Eğitimi

SAP2000 Eğitimi İçin Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

SAP2000 eğitimine katılacak kursiyerlerin, bilgisayar ön eğitimini almış olmaları ve yapı statiği konusunda bilgili olmaları gerekmektedir.


SAP2000 Eğitimine Kimler Katılmalı?

İnşaat mühendislerinin, inşaat mühendisliği bölümünde okuyan öğrencilerin, yapı statiği bilgisine sahip olan teknik personelin katılabileceği bir eğitimdir.


SAP2000 Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

Günümüz modern yapı sektöründe teknik analiz ve dizayn konularında faaliyet gösteren yerli ve yabancı tüm firmaların ihtiyacı ve yardımcısı olan Sap2000, her türden yapı ve köprülerin "Sonlu elemanlar" metodu kullanılarak lineer ve lineer-olmayan 3D statik ve 3D dinamik çözüm ve boyutlandırılması için gereklidir. Dolayısıyla bu sektörde kariyer yapmak isteyen mühendisleri rakiplerinden bir adım öne taşıyacak bir yazılımdır. SAP2000’ i diğer yapı analiz yazılımlarından farklı kılan, sadece beton yapılar değil çelik konstrüksiyon yapılar ile köprüler gibi özel yapıların da dizaynını ve hesaplarını yapabiliyor olmasıdır. Kendi alanında gerek yurtdışında gerekse ülkemizde en kapsamlı ve etkin yazılım sistemidir.


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK