ok
sık sorulan sorular;
Inventor Eğitimi

Inventor Eğitimi

Autodesk Inventor, tasarım sürecini hızlandırmak, veri yönetimini basitleştirmek ve ürün geliştirme maliyetlerini düşürmek için mekanik tasarımcılara yönelik çözümler sunan bir programdır. 

3 boyutlu tasarım teknolojisinde en son aşama olan Autodesk Inventor’ın yeni sürümü, ürünlerin pazara daha hızlı çıkmasını sağlayan ve maliyeti azaltan yeni özellikler sunmaktadır. Autodesk Inventor, mekanik tasarım için süreci hızlandıran, veri yönetimini basitleştiren ve ürünlerin tasarımında kolaylıklar sağlayan yüksek performans özellikleri taşımaktadır.


Inventor Kursu İçin Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

Bu programa katılmak için temel bilgisayar bilgisine sahip olmak gerekir. MS Office bilgisine sahip olmak verimi arttıracaktır. AutoCAD programının bilinmesi, öğrenme sürecini kısaltacak ve tasarım ufkunuzun geniş olmasına destek olacaktır.


Inventor Kursuna Kimler Katılmalıdır?

Inventor eğitimine; mühendisler, teknikerler, teknisyenler, tasarımcılar, teknik öğretmenler ve makine mühendisliği öğrencileri katılabilirler.


Inevntor Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

2B ve 3B mekanik tasarım araçlarını birleştiren Autodesk Inventor, rekabet gücünüzü arttırıyor. Dünyanın bir numaralı Cad yazılımları üreticisi Autodesk firmasının ürünü olmasının avantajlarına sahip olarak kısa zamanda üretime geçebilirsiniz.


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK