ok
sık sorulan sorular;
Cinema4D

Cinema4D

Cinema 4D Maxon firması tarafından geliştirilmiş olan etkili bir 3Boyutlu Tasarım ve Görselleştirme Programıdır. Programın tüm mödülleri Pratik bir şekilde kullanılabilir ve hızlı ve kaliteli sonuçlara ulaşılabilir.

 Çok gelişmiş 3 Boyutlu tasarım olanaklarının yanısıra, kürk, saç gibi unsurların görselleştirilmesinde, içerdiği fizik motoru ile fiziksel olayları sanal olarak gerçekleştirmekte oldukça başarılı, özellikle Animasyon Sektöründe etkin olarak kullanılabilen bir yazılımdır.


Cinema 4D Eğitimi için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

Windows Isletim sistemi ve bilgisayarın çalısma mantıgı bilinmelidir. Diğer 3 Boyutlu tasarım programlarında (3DS Max gibi) bilgi sahibi olmak avantaj sağlasa da özellikle gerekli değildir.


Cinema 4D Eğitimine Kimler Katılmalı?

Cinema 4D özellikle Grafik, Animasyon , TV ve Sinema sektöründe kullanılmakla birlikte , güçlü ve pratik modelleme olanakları, etkili görsel sunum imkanları sayesinde Mimar, Iç Mimar, Endüstriyel Tasarımcılar tarafından da tercih edilir. 3 Boyutlu modelleme ve görselleştirme ihtiyacı olan her meslek dalında ve sektörde Cinema 4D etkili bir şekilde kullanılabilir.


Cinema 4D Eğitimi Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

Cinema 4D programına hakim bir kullanıcı Sinema, TV ve Animasyon sektöründe etkin bir kariyer yapabilir.  Cinema 4D bahsi geçen sektörlerde gittikçe yaygınlaşmakta ve vazgeçilmez bir araç haline gelmektedir. Bu sektörlere ek olarak program Mimar, İç Mimar ve Tasarımcılar için de fikirlerini ve tasarımlarını yüksek bir görsel kalite ile sunma imkanı sağlar.  Cinema 4D yaratıcılığın hızlıca somut sonuçlara dönüştürülebildiği ve kullanıcılarının mesleki kariyerlerini ilerletebileceği güçlü bir yazılımdır.


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK