ok
sık sorulan sorular;
AutoCAD Map 3D

AutoCAD Map 3D

AutoCAD Map3D Eğitimleri için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

AutoCAD Map 3D, GIS, planlama ve tasarım uzmanlarının daha kesin kararlar alması için bilgi erişimi, değerlendirmesi ve paylaşımını kolaylaştıran, model tabanlı planlama ve yönetim yazılımıdır. Bilgi dönüşümü riski olmadan, çok sayıda kaynaktan CAD, GIS ve point cloud imajlarına ve mesleki bilgiye ulaşmak için kullanılabilir. Mevcut durumları ve gelecekteki projelerin potansiyel etkilerini daha iyi görebilmek için bilgi analizi yapılmasına olanak tanır.  Daha iyi bilgi organizasyonu için akıllı endüstriyel elektrik, yakıt, su ve atık su modellerini Map 3D ile bir arada uygulama imkanı sağlar.  


AutoCAD Map3D Eğitimine Kimler Katılmalı?

AutoCAD Map 3D Eğitimine; jeodezi ve fotogrametri mühendisliği öğrencileri ve mezunları, tekniker ve teknisyenler, coğrafya, şehir ve bölge planlama uzmanları ile mimarlık, inşaat mühendisliği, çevre mühendisliği öğrencileri ve mezunları, matematik bölümü öğrencileri, orman mühendisliği, ziraat mühendisliği, veritabanı yöneticileri, bilgisayar programcıları, kent bilimciler katılabilir.


AutoCAD Map3D Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

Bu eğitim katılımcılara AutoCAD Map 3D ile bilgi oluşturma, düzenleme, yönetme ve analizi için gerekli fonksiyon ve komutları öğretmektedir.

Genel olarak, harici GIS datasını direk olarak bir AutoCAD çizimine bağlayarak AutoCAD Map yazılımından en yüksek seviyede faydalanmalarını ve bilgiyi görsel açıdan etkileyici dinamik bir şekilde sunmalarını öğretir. Kurs, AutoCAD ortamında akıllı bilgi dağıtımı için gerekli tüm AutoCAD Map fonksiyonlarını kapsamaktadır. Sorgulamalar, temalar ve analizler kullanarak, bilgi görsel açıdan daha etkileyici bir formatta sunabilme konularını içermektedir.Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK