ok
sık sorulan sorular;
Microsoft Word

Microsoft Word

Gerekli Ön Bilgi 


Çağın gerekliligi olarak is dünyası ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamının elektronik ortamda takip edildigi günümüzde MS Office bilinmesi gereken en önemli araçlar arasında yerini almıs bulunmaktadır. Günümüzde “gereklilik” değil, “zorunluluk” olarak görülen bu araçtan verimli bir sonuç elde edebilmek, ancak iyi bir egitim ile mümkün olabilir.Microsoft Office programlarını etkin kullanmak Kariyer hayatında ön planda yer almak isteyen herkesin öncelikli gereksinimidir.

Word bilgisayarınızda belge oluşturmanıza olanak sağlayan bir kelime işlemci programıdır.  Word'ü kullanarak, renkli fotoğrafların veya çizimlerin resim ya da arka plan olarak kullanıldığı hoş metinler oluşturabilir; harita ve tablo gibi şekiller ekleyebilirsiniz. 


Kimler Katılmalı? 


Microsoft Office programlarını etkin kullanmak iş hayatının vazgeçilmez gereksinimidir. Word programı ile temel seviyede metinler oluşturmak, bu metinleri görselleştirmek veya düzenlemek isteyenler bu programa katılmalıdır.


Eğitim Sonu Kazanımlarınız? 


Şirketler bilgi analizi ve raporlama kavramlarına giderek daha fazla önem vermektedirler bu nedenle Microsoft Office araçlarını etkin kullanabilen bireyler kariyerlerinde yükselebilmek için önemli avantajlara sahip olurlar.

Microsoft Word Eğitimi sonunda iş yaşamında etkin bir şekilde kullanarak bir kelime işlemci ile yapılabilecek tüm işlemleri en hızlı ve en pratik şekilde düzenleyebilir, tüm süreçlerinizde tasarruf edebilirsiniz. 


Bu eğitim sonunda katılımcılar;


  • Metinler ile çalışma, 
  • Doküman oluşturma ve oluşturulan dokümanları koruma, 
  • Sayfaları biçimlendirme,
  • İndeks oluşturma, 
  • Çizim, resim ve renkli metinler ile çalışma sayfasını görselleştirme, 
  • Tablolar oluşturma, hesaplamalar yapma ve grafik oluşturma, 
  • Sayfaları önizleme ve baskıya hazırlama 


Konularında beceri kazanırlar. 


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK