ok
sık sorulan sorular;
Microsoft Word İleri

Microsoft Word İleri

Gerekli Ön Bilgi 


Çağın gerekliligi olarak is dünyası ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamının elektronik ortamda takip edildigi günümüzde MS Office bilinmesi gereken en önemli araçlar arasında yerini almıs bulunmaktadır. Günümüzde “gereklilik” değil, “zorunluluk” olarak görülen bu araçtan verimli bir sonuç elde edebilmek, ancak iyi bir egitim ile mümkün olabilir.Microsoft Office programlarını etkin kullanmak Kariyer hayatında ön planda yer almak isteyen herkesin öncelikli gereksinimidir.

Word bilgisayarınızda belge oluşturmanıza olanak sağlayan bir kelime işlemci programıdır.  Word'ü kullanarak, renkli fotoğrafların veya çizimlerin resim ya da arka plan olarak kullanıldığı hoş metinler oluşturabilir ve harita ve tablo gibi şekiller ekleyebilirsiniz. Ayrıca, Word makale veya rapor gibi iş belgelerini kolaylıkla tamamlayabilmeniz için metin oluşturmaya yönelik çok çeşitli yardımcı özellikler sunar. Word'ü etkin kullanarak kartpostal veya zarf adreslerini bile yazdırabilirsiniz.


Kimler Katılmalı? 


Microsoft Office programlarını etkin kullanmak iş hayatının vazgeçilmez gereksinimidir. Word programı ile kısa sürede ileri seviyede metinler oluşturmak, bu metinleri görselleştirmek veya düzenlemek, sahip olunan bilgileri görsel olarak etkili biçimde raporlamak isteyen herkes bu eğitimlere katılmalıdır.


Eğitim Sonu Kazanımlarınız? 


Sirketler bilgi analizi ve raporlama kavramlarına giderek daha fazla önem vermektedirler bu nedenle Microsoft Office araçlarını etkin kullanabilen bireyler kariyerlerinde yükselebilmek için önemli avantajlara sahip olurlar.

Microsoft Word İleri Eğitimi sonunda iş yaşamında etkin bir şekilde kullanarak bir kelime işlemci ile yapılabilecek tüm işlemleri en hızlı ve en pratik şekilde düzenleyebilir, tüm süreçlerinizde tasarruf edebilirsiniz. 


Bu eğitim sonunda katılımcılar;


  • İleri düzey biçimlendirme,
  • Doküman üzerinde çalışma,
  • Çalışmayı otomatikleştieme,
  • Grafikler ile ileri düzey çalışma,
  • Özel dokümanlar oluşturma,
  • Çalışma kitaplarını paylaşıma açma,
  • Word ile web sayfası oluşturma,
  • Makro hazırlama,
  • Kartpostal ve zarf adreslerini yazdırma,
  • Hazırlanan metni önizleme ve baskıya hazırlama 


Konularında beceri kazanırlar.


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK