ok
sık sorulan sorular;
Microsoft Visio

Microsoft Visio

Gerekli Ön Bilgi

Çağın gerekliligi olarak is dünyası ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamının elektronik ortamda takip edildigi günümüzde MS Office bilinmesi gereken en önemli araçlar arasında yerini almıs bulunmaktadır. Günümüzde “gereklilik” değil, “zorunluluk” olarak görülen bu araçtan verimli bir sonuç elde edebilmek, ancak iyi bir egitim ile mümkün olabilir.Microsoft Office programlarını etkin kullanmak Kariyer hayatında ön planda yer almak isteyen herkesin öncelikli gereksinimidir.

Microsoft Office Visio, iş akışı, organizasyon yapısı gibi karmaşık bilgilerin görselleştirilmesini, keşfedilmesini ve başkaları ile paylaşılmasını kolaylaştıran bir çizim ve diyagram oluşturma yazılımıdır. Anlaşılması güç, karmaşık metin ve tablolardan bilgiyi ilk bakışta ileten Visio ile statik resimler yerine, verileri görüntüleyen, yenilemesi kolay ve üretkenliğinizi büyük oranda artırabilecek verilere bağlı Visio diyagramları oluşturabilirsiniz. İşletmeniz genelinde kurumsal sistemler, kaynaklar ve süreçlerle ilgili bilgileri anlamak, bu bilgilere göre hareket etmek ve bunları paylaşmak için Office Visio ile çok çeşitli diyagramları kullanarak zamanı daha etkin yönetebilirsiniz.


Kimler Katılmalı? 


Microsoft Office programlarını etkin kullanmak iş hayatının vazgeçilmez gereksinimidir. Karmaşık bilgileri kolay anlaşılır diyagramlarla görselleştirmeye, kaynakları, sistemleri ve bunların arkasındaki verileri profesyonel görünümlü diyagramlarla  görselleştirmeye keşfetmeye ve diğerlerine iletmeye gerek duyan işletme uzmanları ve teknik uzmanlar Office Visio eğitimine katılmalıdırlar. 


Eğitim Sonu Kazanımlarınız? 


Sirketler bilgi analizi ve raporlama kavramlarına giderek daha fazla önem vermektedirler bu nedenle Microsoft Office araçlarını etkin kullanabilen bireyler kariyerlerinde yükselebilmek için önemli avantajlara sahip olurlar.


Bu eğitim sonunda katılımcılar;


  • Çizimler ile çalışma,
  • Çizim tipini belirleme,
  • Çizimleri oluşturma ve biçimlendirme,
  • Çizimleri paylaşma


Konularında beceri sahibi olurlar.

Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK