ok
sık sorulan sorular;
Microsoft Publisher

Microsoft Publisher

Gerekli Ön Bilgi


Çağın gerekliligi olarak is dünyası ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamının elektronik ortamda takip edildigi günümüzde MS Office bilinmesi gereken en önemli araçlar arasında yerini almıs bulunmaktadır. Günümüzde “gereklilik” değil, “zorunluluk” olarak görülen bu araçtan verimli bir sonuç elde edebilmek, ancak iyi bir egitim ile mümkün olabilir.Microsoft Office programlarını etkin kullanmak Kariyer hayatında ön planda yer almak isteyen herkesin öncelikli gereksinimidir.

Microsoft Office Publisher uygulaması profesyonel görünümlü pazarlama ve iletişim malzemeleri oluşturmanıza, tasarlamanıza ve yayımlamanıza yardımcı olan bir işletme yayımcılığı programıdır. Profesyonel tasarım ve üretim uzmanlığı olmadan şirket içinde size ilk kavramdan son teslimata kadar kılavuzluk edecek sezgisel ve görev tabanlı bir ortamda baskı, e-posta ve Web için malzeme oluşturabilirsiniz.


Kimler Katılmalı? 


Microsoft Office programlarını etkin kullanmak iş hayatının vazgeçilmez gereksinimidir. Microsoft Publisher ile daha önce pazarlama ya da tasarım konusunda deneyimli olmasanız dahi baskı, e-posta veya Web için yayın oluşturabilirsiniz. Office Publisher eğitimine, işletme içinde hızlı ve kolay bir biçimde profesyonel görünümlü yayınlar, pazarlama ve yayın malzemeleri oluşturmak isteyen kişiler katılmalıdır. Eğitim Sonu Kazanımlarınız? 


Bu eğitimi alan kişiler şirket içi bülten, broşür, tebrik kartı, duyuru, el ilanı gibi yayın araçlarını kısa sürede kolayca oluşturabilmektedirler.


Bu eğitim sonunda katılımcılar;


  • Basit yayınlar oluşturma,
  • Yayınları düzenleme,
  • Dağıtım için yayınları hazırlama,
  • Yayınları farklı şekilde kaydetme


Konularında beceri sahibi olurlar.


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK