ok
sık sorulan sorular;
Microsoft Powerpoint

Microsoft Powerpoint

Gerekli Ön Bilgi 


Çağın gerekliligi olarak is dünyası ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamının elektronik ortamda takip edildigi günümüzde MS Office bilinmesi gereken en önemli araçlar arasında yerini almıs bulunmaktadır. Günümüzde “gereklilik” değil, “zorunluluk” olarak görülen bu araçtan verimli bir sonuç elde edebilmek, ancak iyi bir egitim ile mümkün olabilir.Microsoft Office programlarını etkin kullanmak Kariyer hayatında ön planda yer almak isteyen herkesin öncelikli gereksinimidir.

Microsoft PowerPoint, projektör kullanarak sunumu yapılabilen malzemeler oluşturmanızı sağlayan bir yazılımdır. Bir rapor veya teklifin duyurusunu yapmak için bu malzemenin kullanılması sunu olarak adlandırılır. PowerPoint'i kullanarak, renkli metinlerle fotoğrafları, çizimleri, tabloları, grafikleri ve filmleri etkili bir şekilde birleştiren ekranlar oluşturabilir ve birinden diğerine aynı slayt gösterisinde olduğu gibi geçiş yapabilirsiniz. Animasyon özelliğini kullanarak ekrandaki metin ve çizimlere animasyonlar ekleyebileceğiniz gibi, ses efektleri ve anlatım da ekleyebilirsiniz. Üstelik, malzemelerin yazılı çıktısını alabilir ve sunuyu yaparken bunları dağıtabilirsiniz.


Kimler Katılmalı? 


Microsoft Office programlarını etkin kullanmak iş hayatının vazgeçilmez gereksinimidir.  İş hayatında sunular hazırlayan veya raporlamalarını sunular aracılığı ile görselleştirmek isteyen herkes bu eğitimlere katılmalıdır.


Eğitim Sonu Kazanımlarınız? 


Şirketler etkili raporlama kavramı gibi bu raporların etkin ve görsel biçimde sunumuna da giderek daha fazla önem vermektedirler, toplantılar esnasında bir fikri, projeyi, hazırlanan bir raporu görselleştirerek dinleyiciler için zevkli hale getirmek isteyenler bu eğitime katılmalıdır.


Bu eğitim sonunda katılımcılar;


  • Slayt oluşturma ve düzenleme,
  • Slaytları metin, resimler ve video ile görselleştirme,
  • Tema kullanımı,
  • Animasyonların kullanımı,
  • Zamanlama provası kullanımı


Konularında beceri kazanırlar.Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK