ok
sık sorulan sorular;
Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

Gerekli Ön Bilgi 


Çağın gerekliligi olarak is dünyası ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamının elektronik ortamda takip edildigi günümüzde MS Office bilinmesi gereken en önemli araçlar arasında yerini almıs bulunmaktadır. Günümüzde “gereklilik” değil, “zorunluluk” olarak görülen bu araçtan verimli bir sonuç elde edebilmek, ancak iyi bir egitim ile mümkün olabilir.Microsoft Office programlarını etkin kullanmak Kariyer hayatında ön planda yer almak isteyen herkesin öncelikli gereksinimidir.

Microsoft Outlook e-posta alma ve gönderme işlevi dışında , postalarınızı da yönetmenizi sağlayan bir yazılımdır; aynı zamanda takviminizi yönetmenizi ve başkaları ile paylaşmanızı ve arkadaşlarınız, iş ilişkileriniz gibi kişileri de yönetmenizi sağlar. Outlook'u etkin olarak kullanabildiğinizde zamanınızı daha iyi yönetmenize yardımcı olacak özellikler ve yetenekler de içeriğini fark edeceksiniz.


Kimler Katılmalı? 


Microsoft Office programlarını etkin kullanmak iş hayatının vazgeçilmez gereksinimidir. İş hayatında veya günlük hayatta haberleşme aracı olarak e-postayı yoğun olarak kullanan herkes bu eğitimlere katılmalıdır.


Eğitim Sonu Kazanımlarınız? 


Şirketler zaman yönetimi ve erişilebilirlik kavramlarına giderek daha fazla önem vermektedirler, bu yüzden kişisel dijital yardımcı akıllı telefon kullanımı tüm çalışanlar tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle Microsoft Office araçlarını etkin kullanabilen bireyler kariyerlerinde yükselebilmek için önemli avantajlara sahip olurlar.


Bu eğitim sonunda katılımcılar;


  • E-posta alma gönderme,
  • Alınan ve gönderilen E-postaları yönetme,
  • Takvim ile zaman yönetimi,
  • Kişileri yönetme,
  • Görevleri ve notları yönetme

Konularında beceri kazanırlar.

Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK