ok
sık sorulan sorular;
Microsoft InfoPath

Microsoft InfoPath

Gerekli Ön Bilgi

İş hayatında ve günlük hayatta farklı nedenler ile çeşitli formları doldurursunuz. Veya iş yaşamınızda bu formları tasarlamak, dağıtmak ve bakımını yapmaktan sorumlu olabilirsiniz. Elektronik formları hem tasarlamak hem de doldurmak için Microsoft Office sistemi'nin bir parçası olan Microsoft Office InfoPath programını kullanabilirsiniz.


Kimler Katılmalı?


İş yaşamında MS Office programlarının en iyi şekilde kullanılması kişilerin yeteneklerine önemli artılar katmaktadır. Zamanını profesyonelce yönetmek isteyenler, yaratıcılığını ve yeteneklerini ön plana çıkarmayı hedefleyenler, elektronik form tasarımını öğrenerek veri toplama konusunda iş hayatında büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağlamak isteyenler, kendilerine daha verimli bir çalışma ortamı sağlamak ve rekabette önde olmak isteyenler bu programa katılmalıdır.


Eğitim Sonu Kazanımlarınız? 


Şirketler bilgi analizi ve raporlama kavramlarına giderek daha fazla önem vermektedirler bu nedenle Microsoft Office araçlarını etkin kullanabilen bireyler kariyerlerinde yükselebilmek için önemli avantajlara sahip olurlar.


Bu eğitim sonunda katılımcılar;


  • Infopath kullanımı,
  • Infopath özet ve mantığı
  • Tasarım modu ve form oluşturma ve düzenleme,
  • Form doldurma, dağıtma ve şablonu kayıt etmek,
  • Formlara koruma ekleme,
  • Veritabanı ile çalışma,


Konularında beceri kazanırlar.Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK