ok
sık sorulan sorular;
Microsoft Excel İleri

Microsoft Excel İleri

Gerekli Ön Bilgi 


Çağın gerekliligi olarak is dünyası ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamının elektronik ortamda takip edildigi günümüzde MS Office bilinmesi gereken en önemli araçlar arasında yerini almıs bulunmaktadır. Günümüzde “gereklilik” değil, “zorunluluk” olarak görülen bu araçtan verimli bir sonuç elde edebilmek, ancak iyi bir egitim ile mümkün olabilir.Microsoft Office programlarını etkin kullanmak Kariyer hayatında ön planda yer almak isteyen herkesin öncelikli gereksinimidir.

Excel her türlü veriyi (etkin olarak sayısal verileri) liste ve tablo halinde muhafaza eden bir hesap tablosu programıdır. Excel bu muhafaza ettiğiniz veriler ile ihtiyaç duyduğunuz nitelikte hesaplama, analiz ve raporlama imkanı da sunmaktadır. Excel ile büyük veri gruplarını grafik şeklinde görselleştirerek anlaşılır olmasını sağlayabilir, özetleyebilir,  sıralayabilir ve sorgulayabilirsiniz.


Kimler Katılmalı? 


Microsoft Office programlarını etkin kullanmak iş hayatının vazgeçilmez gereksinimidir. Excel programını temel seviyede kullanan fakat becerilerini bir üst seviyeye taşıyıp zamanını etkin kullanarak kısa sürede ileri düzeyde hesaplama ve raporlama yapmak isteyenler bu programa katılabilirler.


Eğitim Sonu Kazanımlarınız? 


Sirketler bilgi analizi ve raporlama kavramlarına giderek daha fazla önem vermektedirler bu nedenle Microsoft Office araçlarını etkin kullanabilen bireyler kariyerlerinde yükselebilmek için önemli avantajlara sahip olurlar. 


Bu eğitim sonunda katılımcılar;


  • Verileri hesaplama ve düzenleme, 
  • Seçilmiş verilere filtre uygulama, 
  • Verileri yönetme ve analiz etme,
  • Doğrulama ve seviyelendirme yapma, 
  • Verileri belirli koşullara göre biçimlendirme,  
  • Temel seviyede makro kullanımı, 
  • Verileri yönetmek ve dış veriler ile çalışma, 
  • Çalışma kitabının paylaşımı ve gözden geçirilmesi

Konularında beceri kazanırlar. 

Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK