ok
sık sorulan sorular;
Microsoft Access İleri

Microsoft Access İleri

Gerekli Ön Bilgi 


Çağın gerekliligi olarak is dünyası ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamının elektronik ortamda takip edildigi günümüzde MS Office bilinmesi gereken en önemli araçlar arasında yerini almıs bulunmaktadır. Günümüzde “gereklilik” değil, “zorunluluk” olarak görülen bu araçtan verimli bir sonuç elde edebilmek, ancak iyi bir egitim ile mümkün olabilir.Microsoft Office programlarını etkin kullanmak Kariyer hayatında ön planda yer almak isteyen herkesin öncelikli gereksinimidir.

Access verilerinizi yönetmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamalarını hızla oluşturmaya yönelik kullanımı kolay bir araçtır. Verileriniz SQL veritabanında otomatik olarak depolanır, böylece eskisinden daha güvende olur ve ölçeklendirilebilir. Bunun yanı sıra uygulamalarınızı kolaylıkla paylaşmanıza imkan tanır.Kimler Katılmalı? 


Microsoft Office programlarını etkin kullanmak iş hayatının vazgeçilmez gereksinimidir. İşi gereği veri tabanı veya veri tabanı arayüz tasarımı oluşturması ve veri tabanı yönetmesi gereken kişiler veya elindeki dataları ileri seviyede yönetilebilir hale getirmek isteyenler Access İleri Eğitimi'ne katılmalıdırlar.


Eğitim Sonu Kazanımlarınız? 


Sirketler bilgi analizi ve raporlama kavramlarına giderek daha fazla önem vermektedirler bu nedenle Microsoft Office araçlarını etkin kullanabilen bireyler kariyerlerinde yükselebilmek için önemli avantajlara sahip olurlar. 


Bu eğitim sonunda katılımcılar;


  • Tabloları bağlama ve bağlı tablo yöneticisini kullanma,
  • Farklı konumlardan veri alma,
  • İleri sorgulama,
  • İleri formlar,
  • İleri raporlamalar,
  • İleri veri tabanı,
  • Makro'nun Access ile kullanımı


Konularında beceri sahibi olurlar.Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK