Microsoft Office Eğitimleri

Microsoft Office Eğitimleri

Microsoft Word
Word bilgisayarınızda belge oluşturmanıza olanak sağlayan bir kelime işlemci programıdır. Word'ü kullanarak, renkli fotoğrafların veya çizimlerin resim ya da arka plan olarak kullanıldığı hoş metinler oluşturabilir ve harita ve tablo gibi şekiller ekleyebilirsiniz.
Microsoft Word İleri
Word makale veya rapor gibi iş belgelerini kolaylıkla tamamlayabilmeniz için metin oluşturmaya yönelik çok çeşitli yardımcı özellikler sunar. Word'ü etkin kullanarak kartpostal veya zarf adreslerini bile yazdırabilirsiniz.
Microsoft Excel
Excel her türlü veriyi (etkin olarak sayısal verileri) liste ve tablo halinde muhafaza eden bir hesap tablosu programıdır. Excel bu muhafaza ettiğiniz veriler ile ihtiyaç duyduğunuz nitelikte hesaplama, analiz ve raporlama imkanı da sunmaktadır.
Microsoft Excel İleri
Excel ile büyük veri gruplarını grafik şeklinde görselleştirerek anlaşılır olmasını sağlayabilir, özetleyebilir, sıralayabilir ve sorgulayabilirsiniz.
Microsoft Excel Makro
Excel Makro tek bir tıklatmayla uygulayabileceğiniz komutlar topluluğudur. Makro kullandığınız programda yaptığınız hemen hemen her şeyi otomatik hale getirebilir, hatta mümkün olduğunu düşünmediğiniz şeyleri bile yapmanıza yardımcı olur.
Microsoft Finansal Excel
Bu eğitim finansın temel konularını Excel'de uygulamaları ile birlikte göstermeyi hedeflemektedir. MS Excel iş hayatında karşılaşılan birçok finansal problemin çözümünde yoğun olarak kullanılan en önemli araçlardan biridir.
Microsoft Powerpoint
Microsoft PowerPoint, projektör kullanarak sunumu yapılabilen malzemeler oluşturmanızı sağlayan bir yazılımdır. Bir rapor veya teklifin duyurusunu yapmak için bu malzemenin kullanılması sunu olarak adlandırılır. PowerPoint'i kullanarak, renkli metinlerle fotoğrafları, çizimleri, tabloları, grafikleri ve filmleri etkili bir şekilde birleştiren ekranlar oluşturabilir ve birinden diğerine aynı slayt gösterisinde olduğu gibi geçiş yapabilirsiniz.
Microsoft Outlook
Microsoft Outlook e-posta alma ve gönderme işlevi dışında, postalarınızı da yönetmenizi sağlayan bir yazılımdır. Aynı zamanda takviminizi, arkadaşlarını ve iş arkadaşlarınız gibi kategorilendirilmiş kişileri yönetmenizi sağlar.
Microsoft Access
Access verilerinizi yönetmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamalarını hızla oluşturmaya yönelik kullanımı kolay bir araçtır. Verileriniz SQL veritabanında otomatik olarak depolanır, böylece eskisinden daha güvende olur ve ölçeklendirilebilir.
Microsoft Access İleri
Access verilerinizi yönetmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamalarını hızla oluşturmaya yönelik kullanımı kolay bir araçtır. Verileriniz SQL veritabanında otomatik olarak depolanır, böylece eskisinden daha güvende olur ve ölçeklendirilebilir.
Microsoft Publisher
Microsoft Office Publisher uygulaması, profesyonel görünümlü pazarlama ve iletişim malzemeleri oluşturmanıza, tasarlamanıza ve yayımlamanıza yardımcı olan bir işletme yayımcılığı programıdır.
Microsoft Visio
Microsoft Office Visio, iş akışı, organizasyon yapısı gibi karmaşık bilgilerin görselleştirilmesini, keşfedilmesini ve başkaları ile paylaşılmasını kolaylaştıran bir çizim ve diyagram oluşturma yazılımıdır. Anlaşılması güç, karmaşık metin ve tablolardan bilgiyi ilk bakışta ileten Visio ile statik resimler yerine, verileri görüntüleyen, yenilemesi kolay ve üretkenliğinizi büyük oranda artırabilecek verilere bağlı Visio diyagramları oluşturabilirsiniz.
Microsoft InfoPath
Elektronik formları hem tasarlamak hem de doldurmak için Microsoft Office sistemi'nin bir parçası olan Microsoft Office InfoPath programını kullanabilirsiniz.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK