ok
sık sorulan sorular;
CCNP Security Eğitimi

CCNP Security Eğitimi

Kimler Katılmalıdır?


CCNA CCNP ve CCNA Security eğitimlerini başarıyla tamamlamış, uç sayısının fazla olduğu farklı lokasyonlarda şubesi bulunan büyük ölçekli kurumlarda çalışan Network mühendislerinin kendilerini Network Güvenliği konusunda geliştirmek istemeleri halinde almaları gereken bir eğitimdir. CCNP Security eğitimlerini aldıktan sonra yönettiğiniz bu büyük networkleri dışarıdan yapılacak saldırılara karşı çok daha kolay yönetebilir ve koruyabilir durumda olacaksınız.

CCNP Security müfredatı, bilgisayar ağlarının öncelikle cihaz güvenliğinin sağlanarak, ağa karşı yapılacak olan saldırıların tespiti, uçlar arası güvenli özel ağların kurulması, ağ erişim profillerinin oluşturulması, ağ altyapısının verimliliğinin arttırılması ve izlenmesi gibi ileri düzey bilgileri içermektedir. Cisco ağ güvenlik cihazlarının(ASA, IPS) kurulum, yönetim, optimizasyon ve izleme gibi profesyonel bilgi ve beceri gerektiren konularda uzman yetiştirmek için 4 modül olarak hazırlanmış bir sertifikasyon programıdır.


Sertifikalar / Uluslararası Sertifikalar


Bu bölümü başarıyla tamamlayan katılımcılar, CCNP Security sertifikasına sahip olacaktır.

Bu alanda CISCO tarafından düzenlenen uluslarası sınavlara katılarak belgelendirilebilirler.


Kariyerinize Katkıları


CCNP Security Eğitimini alan profesyoneller sadece Network alanında değil, profesyonel hayatta dağıtık ve büyük networkleri yönetmekle kalmayacak, uzmanlığın bir adım ötesine geçerek, büyük boyutlu networklerin Network Güvenliği uzmanı olacaklardır. Seçkin kurumların Network Güvenlik Uzmanı olarak kariyerlerinde yeni ve başarılı bir sayfa daha açmış olurlar. Network güvenlik uzmanı, network mühendisi, network güvenlik yöneticisi gibi ünvanlarla çalışabilirler.


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK