ok
sık sorulan sorular;
Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1(ICND1)

Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1(ICND1)

Gerekli Ön Bilgi 


CCNA eğitimi, IT dünyasının network alanına adım atmak isteyenler için ilk basamak olarak değerlendirilebilir. IT sektöründe kariyer planlaması yapmak isteyen kişilerin mutlaka alması gereken başlangıç eğitimidir. Bu eğitime katılmak isteyen bireylerin temel bilgisayar bilgisine sahip olması yeterlidir.Bilisim sektöründe ağ alanında kendini geliştirmek isteyen katılımcılar, CCNA eğitimi ile temel network bilgileri, yerel(LAN) ve genis(WAN) ag dizaynı, router ve switch gibi aktif ag cihazlarının konfigürasyonu, ağ güvenliginin saglanması, ağın optimizasyonu ve performans ayarlarının yapılması becerilerinin kazandırılması.


Kimler Katılmalı


Bilisim sektöründe yada firmaların bilgi islem departmanlarında network uzmanı, network mühendisi gibi ünvanlarla bilgisayar ağlarının tasarım, kurulum, yönetim ve güvenliğini sağlayacak olan kişiler bu eğitime katılmalı.


Eğitim Sonu Kazanımlarımız 


İnternet servis saglayıcıları, ağ sistem destek firmaları, küçük ve orta ölçekli isletmelerin bilgi işlem departmanları ile büyük firmaların network departmanlarında çalışabilir.Network uzmanı, network mühendisi, network sorumlusu gibi ünvanlarını kazanabilirsiniz.Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK