ok
sık sorulan sorular;
E-Learning Hazırlama Eğitimi

E-Learning Hazırlama Eğitimi

E-Learning Hazırlama Eğitimi Nedir?

Gelişen teknoloji ile birlikte digital dünyada değişimler yaşanmaktadır. Web dünyasında durağan sitelerin yerini kullanıcı dostu ve interaktif uygulamalar almıştır. Reklam sektörü de her geçen gün değişince tüm görseller digital ortamda düzenlenebilir hale gelmiştir.  E-Learning hazırlama paketi bu değişim rüzgarının bir sonucudur. Bilişim Eğitim Merkezi 12. Yıldönümünde E-Learning hazırlama eğitimiyle geleceğin mesleklerini kursiyerlerine sunmaktadır.

Adobe Captivate programı ile interaktif uygulamalar hazırlayacak, elde ettiğiniz video çekimlerini After Effects ile görselleştirecek, ses efektlerinizi Adobe Soundbooth ile istediğiniz gibi düzenleyecek, uygulamanıza Adobe Presenter ile eklediğiniz sunularınızı ekleyerek zenginleştirecek, en son bu uygulamaları swf formatında kaydedipAdobe Connect Pro ile internet ortamında yayınlayacaksınız. Uzaktan erişim özelliği ile internet üzerinden seminerler düzenleyip, uzaktaki şubelerinize de eğitimler verebileceksiniz. Adobe After Effects ile hazırlamış olduğunuz videolarınızı web ortamına uygun hale dönüştürerek başarılı web reklamları hazırlayabilirsiniz. Adobe Illustrator ile ihtiyacınız olan her türlü vektörel düzenlemenizi hazırlayıp diğer programlara başarılı bir şekilde aktarabilirsiniz. Videolarınızı istediğiniz gibi görselleştirebilir klipler hazırlayabilirsiniz. Zor kod sistemiyle uğraşmaya gerek kalmadan web sayfalarınızda yayınlanabileceğiniz anket, sınav, değerlendirme formaları gibi interaktif uygulamaları Adobe Captivate ile düzenleyebilirsiniz. Swf olarak hazırladığınız tüm malzemelerinizi öğreneceğiniz Adobe Flash programına aktararak web sayfası tasarımlarınızı profesyonelleştirebilirsiniz.


E-Learning Hazırlama Kursuna Kimler katılmadır?

E-Learning hazırlama eğitimine; digital görselleştirme alanında çalışmak isteyen, web reklamcılığı alanında yaratıcılığına güvenen, e-learning eğitimlerini ve tanıtım demo cd, dvd tasarımlarını hazırlamak isteyen , videolarını web ortamında paylaşmak ve web dünyasındaki tasarımcılığını interaktif uygulamalarla geliştirmeyi amaçlayan herkes bu eğitim programına katılabilir. Uzaktan eğitim modeli hazırlamak isteyenler, seminer sunularına hareket kazandırmayı hedefleyen herkes bu eğitimden faydalanabilir. Web master olarak çalışan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen tasarımcılar ile grafik tasarım alanında çalışıp digital video ve interaktif web uygulamalarında görev almak isteyen tasarımcıları kapsayan bir eğitim paketidir.


E-Learning Hazırlama Kursunun Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

E-Learning hazırlama eğitimi ile web dünyasında video, banner ve her türlü hareketli animasyonları hazırlayabilir, başarılı bir reklam uzmanı olabilirsiniz. Her geçen gün yaygınlaşan uzaktan öğretim projelerinde görev alarak başarılı bir  multimedia tasarımcısı olabilirsiniz. Jenerik hazırlama, reklam senaryo canlandırması, etkili sunular oluşturma konularında uzman bir tasarımcı olarak ajanslarda, film yapım şirketlerinde, e-learning şirketlerinde, web ajanslarında tasarımcı olarak çalışabilirsiniz.


E-Learning Hazırlama Eğitiminde Öğreneceğiniz Programlar Nelerdir?

- Adobe After Effects 

- Adobe Illustrator 

- Adobe Flash 

- Adobe Captivate 

- Adobe Presenter 

- Adobe Connect Pro 

- Adobe Soundbooth


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK