Adobe Photoshop Kursu Nedir?

Adobe ailesinin fotoğraf işleme, tasarım ve grafik işleri üzerine olan ve bu konuya ilgi duyan kişilerin kullandığı profesyonel ve çok yönlü bir programdır. 

Layer özellikleri sayesinde fotoğrafın farklı düzenlenmesiyle de Adobe After Effects ve Adobe Premiere programlarına animasyon materyali sağlama özelliği bulunmaktadır.


Adobe Photoshop Kursuna Kimler Katılmalıdır?

Adobe Photoshop, fotoğraf işleme, grafik düzenleme ve tasarım boyutunda çalışmalar yapan tüm bireylerin kullanması gereken bir programdır. Adobe Photoshop ile 3D Max programına malzeme hazırlayabilir, ayrıca Adobe After Effects ve Adobe Premiere programları ile entegre edebileceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz.


ok
sık sorulan sorular;
  • Adobe Photoshop Kursu Nedir?
  • Adobe Photoshop Kursuna Kimler Katılmalıdır?
Adobe Photoshop Eğitimi

Adobe Photoshop Eğitimi

Gerekli Ön Bilgi

Photoshop programı birçok alanda kullanıldığı için Adobe ailesi arasında en çok kullanıcıya sahip pikseltabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenleme programıdır denebilir. Eğitim esnasında yapılan çok yönlü örnekler ile birçok alanda bilgi ve deneyime sahip olacaksınız.


Kimler Katılmalı 

Yaratıcı yeteneklerini günümüz teknolojisi ile birleştirerek üretime dönüştürmek isteyen, tasarım başlığı altında görev alan bütün bireylerin katılması gereken bir eğitimdir. Görsel iletişim konusunda ilerlemek isteyen, güzel sanatlara ve tasarıma ilgi duyan ve yeteneklerini değerlendirmek isteyenler katılmalıdır. Yaratıcı yeteneğe sahip lise mezunları, üniversitelerin grafik, tasarım, güzel sanatlar vb. bölümlerinde öğrenci olan ya da bu bölümlerden mezun olanlar bu eğitime katılabilir.


Eğitim Sonu Kazanımlarınız 

Photoshop eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerler birçok alanda kullanabilecekleri program kullanımı bilgisine sahip olacaklardır. Eğitim içerikler piyasada yaygın olarak kullanılan program sürümleri ile güncel sektör bilgilerinin harmanlanması ile yaratılmıştır. Uygulamalı çalışmalar ile göreceğiniz eğitiminizde seçilen örnek çalışmalar mesleki alanlarınıza göre tekrar düzenlenerek her eğitim için tekrar düzenlenmektedir. Temel eğitime ek olarak ileri dönem eğitimlerinde de photoshop eğitiminize devam ederek programın inceliklerine vakıf olarak örnek çalışmalarınızı çoğaltarak detaylı portföyünüzü oluşturabilirsiniz. Ayrıca diğer program eğitimleriniz ışığında Photoshop programınızı diğer programlar ile entegreli olarak çalışmayı da öğreneceksiniz.


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Adobe Photoshop Kursu Nedir?
Adobe Photoshop Kursu Hakkında Ön Bilgi Adobe ailesinin fotoğraf işleme, tasarım ve grafik işleri üzerine olan ve bu konuya ilgi duyan kişilerin kullandığı profesyonel ve çok yönlü bir programdır...
Ayrıntlı bilgi için
Adobe Photoshop Kursuna Kimler Katılmalıdır?
Adobe Photoshop, fotoğraf işleme, grafik düzenleme ve tasarım boyutunda çalışmalar yapan tüm bireylerin kullanması gereken bir programdır. Adobe Photoshop ile 3D Max programına malzeme hazırlayabilir...
Ayrıntlı bilgi için
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK