Adobe Eğitimleri

Adobe Eğitimleri

Adobe Photoshop Eğitimi
Adobe ailesinin fotoğraf işleme, tasarım ve grafik işleri üzerine olan ve bu konuya ilgi duyan kişilerin kullandığı profesyonel ve çok yönlü bir programdır. Layer özellikleri sayesinde fotoğrafın farklı düzenlenmesiyle de Adobe After Effects ve Adobe Premiere programlarına animasyon materyali sağlama özelliği bulunmaktadır.
Adobe After Effects Eğitimi
Adobe After Effects kursuna, filmlere, dizilere ve kliplere özel efekt oluşturmak isteyenler, yazı jenerikleri, TV jenerikleri ve motion graphics (Haraketli görüntü grafiği) üretmek isteyenler katılmalıdır. Adobe After Effects’in diğer adobe yazılımları ve Max ile olan uyumu sayesinde yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Gördüğünüz her görüntüye efekt ekleyebilirsiniz. Sektörün olmazsa olmaz programıyla birçok firmanın tercihi olabilirsiniz. Ayrıca freelance olarak çalışabilirsiniz.
Adobe Premiere Eğitimi
Adobe Premiere, animatörlerin en çok kullandığı montaj programıdır. Video düzenleme programı olup başka birçok amaç için de kullanılabilir. Adobe Premiere yazılımı ile herhangi bir zorlukla karşılaşmadan sayısal video (Digital Video-DV, HD, HDV, SD) elde edebilir, video ürünlerinizi güzelleştirmek için araçlar kullanabilirsiniz.
Adobe Illustrator Eğitimi
Adobe ailesinin içersinde bulunan Illustrator eğitimi gelişmiş vektörel çizimlerin yanı sıra 3D özelliğinide öğrenecek bunun yanında; tekstil,ambalaj vb.. gibi önde gelen sektörlerde sizlere sağlayacağı kolaylıklar ve yaşamdan örneklerle deneyim kazanacaksınız.
Adobe Dreamweaver Eğitimi
Adobe Dreamweaver eğitimi ile etkileyici HTML web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.
Adobe Fireworks Eğitimi
Adobe Fireworks eğitimi ile kod yazma işlemlerine gerek duyulmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için etkileyici tasarımlar oluşturabilecek ve Fireworks programını kullanarak tablet ve akıllı telefonlar için oluşturulmuş vektör ve bit eşlem görüntüleri, 3B grafikler ve etkileşimli içerikler oluşturabileceksiniz.
Adobe Flash Eğitimi
Adobe Flash eğitimi ile etkileyici etkileşimli içerikler oluşturabilecek kısa animasyonlar yapabilecek, banner, logo tasarlayabileceksiniz.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK