ok
sık sorulan sorular;
Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics, Google nin ücretsiz analiz ve raporlama aracıdır. (Web siteniz ayda 5 milyondan az ziyaretçi alıyorsa ücretsiz.) Ziyaretçilerin sitenizi nasıl kullandığı, sitenize nasıl geldiği ve tekrar ziyaret etmelerini nasıl sağlayabileceğiniz ile ilgili yeni bilgiler sunar. Aynı zamanda satışları ve dönüşümleri ölçmenizi sağlar. Bu özelliği ile bir sayaç gibi de düşünülebilir.


Google Analytıcs Eğitimi için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir? 

GOOGLE ANALYTICS eğitimine katılmak için Windows  işletim sistemi ve bilgisayarın çalışma mantığının yanı sıra web sitelerinin çalışma mantığı hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Raporları anlamak ve yorumlamak için istatistiki bakış açısına sahip olmak verimi arttıracaktır. 


Google Analytıcs Eğitimine Kimler Katılmalıdır? 

GOOGLE ANALYTICS eğitimine, web hizmetlerine ilgi duyan ve web sitesinin performansını ölçmek isteyen herkes katılabilir. Web master, online pazarlama çalışanları, sosyal medya uzman ve yöneticileri, bir web sitesine sahip tüm şirket sahipleri ve ortakları katılabilir.


Google Analytıcs Eğitiminin Kariyerinize veya İşletmenize Katkıları Nelerdir?

Google Analytıcs ; Güçlü, esnek ve kullanımı kolay özellikleri ile trafik verilerinizi artık tamamen başka bir gözle görmenizi ve analiz etmenizi sağlar. Google Analytics’le daha iyi hedeflenmiş reklamlar yazmak, pazarlama faaliyetlerinizi güçlendirmek ve daha yüksek dönüşüm sağlayan web siteleri oluşturmak için daha hazırlıklı durumda olursunuz.

Google Analytics, ister küçük bir hobi web sitesi ister büyük bir çevrimiçi şirket olsun, İnternet’te faaliyet gösteren herkese güçlü bir izleme olanağı sağlar.Ayrıca Reklamcılık Yatırm Getirisi Takibini de gerçekleştirmenize yardımcı olur. Böylece doğru hedeflemeler ile işletme gelirlerinizi arttırabilirsiniz.


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK