ok
sık sorulan sorular;
Kurumsal Güvenlik Eğitimleri

Kurumsal Güvenlik Eğitimleri

Bilgi Güvenliği, Gelişen teknolojiyle birlikte , Bilişimde Bilgi Güvenliği konusu her geçen gün daha da önemli hale gelmiştir. Gerek bireylerin, gerekse kurumların en değerli varlığı bilgidir. Bilgi yıllar boyu süren çalışmalar sonucunda kazanılmış en değerli üründür. Bu ürünün çok iyi korunması ve saklanması her açıdan önemlidir. Gerek bireysel olarak kişilerin kendi bilgilerini ( sosyal çevreye ait iletişim, sağlık bilgileri, kredi kartı bilgileri, banka hesap numaraları, kimlik – vergi numaraları- fotoğraf ve özel yazışmaları vs ), gerekse kurumların bilgilerini ( Ekonomik ve Siyasi veriler, muhasebe, müşteri, satış, ürün ağaçları, her türlü iletişim, personel verileri vs ) sorumluluk bilinciyle korumaları gerekmektedir. Özellikle Kurumsal alanda Bilgi Güvenliği konusunda eğitimli ve deneyimli çalışan bulmak IK departmanlarını oldukça zorlamaktadır. Bilişim Eğitim Merkezi Ec’ Council Yetkili Eğitim Merkezi olarak dünya çapındaki standartlara uygun biçimde Bilgi Güvenliği eğitimleri vermektedir.

Bilgi Güvenliği Eğitimi için Gerekli Ön Bilgi 

Özellikle, Linux ve Network ürün bilgisi, pek çok alanda Bilgi Güvenliği Uzmanlığında temel şart sayılabilir. Veri Tabanı ve Yazılım konusunda Bilgi Güvenliği uzmanı olmak isteyen kişiler ise, ilgeli alanlarda uzmanlık seviyesinde bilgiye sahip olmalıdır.

Bilgi Güvenliği Eğitimine Kimler Katılmalı? 

Sistem ve Network Yöneticileri, IT Yöneticileri - Bilgi Güvenliği Uzmanları, Veritabanı ve Yazılım Yöneticileri.

Bilgi Güvenliği Eğitiminin Kariyerinize Katkıları

Katılımcılar, bu kapsamda verilen Bilgi Güvenliği Eğitimlerini aldığında Network Penetrasyon Test Uzmanı, Web Penetrasyon Test Uzmanı, Bilişim için Adli Suç Analistii, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Bilgi Güvenliği Danışmanı gibi ünvanlar alabilir, gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında en iyi kurumlarda çalışabilirler, kendi danışmanlık işlerini kurabilirler.


Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum;
Hemen bilgi alHemen Bilgi Al
Online eğitim hakkında
Bilgi İstiyorum
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi
SYTARK